کدام سهامداران امروز سود بیشتری کردند

به گزارش وبلاگ عسلی ها، خبرنگاران : امروز سهامداران شرکت های پارس الکتریک، سرمایه گذاری شفادارو و پتروشیمی خارک در بورس و معامله گران شرکت های افرانت، داروسازی تولید دارو و بیمه پاسارگاد در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

کدام سهامداران امروز سود بیشتری کردند

به گزارش وبلاگ عسلی ها به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد 8هزار و 464واحدی در ارتفاع یک میلیون و 621هزار و 367واحد به کار خود سرانجام داد و بیش از 14میلیارد و 57میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 20هزار و 678میلیارد تومان در بیش از 2 میلیون و 321هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت های پارس الکتریک، سرمایه گذاری شفادارو و پتروشیمی خارک امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت های درخشان تهران، رادیاتور ایران و پگاه آذربایجان غربی بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم معامله 4میلیارد و 423میلیون ورقه به ارزش 7هزار و 614میلیارد تومان در یک میلیون و 45 هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 12 واحد افت کرد و در ارتفاع 16 هزار و 687 واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت های افرانت، داروسازی تولید دارو و بیمه پاسارگاد بیشترین رشد را داشتند و انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت های گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، کشت و دام قیام اصفهان و سیمان لار سبزوار بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

منبع: اقتصادنیوز

به "کدام سهامداران امروز سود بیشتری کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام سهامداران امروز سود بیشتری کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید