چگونه پالایشی یکم بخریم؟

به گزارش وبلاگ عسلی ها، پذیره نویسی پالایشی یکم از پنجم شهریورماه شروع شده و تا 19 شهریورماه ادامه دارد. بر این اساس هر فرد دارای کد ملی می تواند نسبت به پذیره نویسی اقدام کند و متقاضیانی که صاحب کد بورسی هستند باید به وسیله کد بورسی خود اقدام به پذیره نویسی نمایند.

چگونه پالایشی یکم بخریم؟

به گزارش وبلاگ عسلی ها، متقاضیانی که دارای کد بورسی هستند برای خرید پالایشی یکم باید در صفحه کارگزاری خود نماد پالایش را جست و جو نمایند. در قسمت تعداد حداقل یک و حداکثر 500 را وارد و پس از وارد کردن قیمت روی گزینه خرید کلیک نمایند.

هچنین توجه به این نکته لازم است که ساعت ثبت سفارش 12:30 الی 14 بوده و قیمت هر سهم نیز 10 هزار تومان است. پس از ثبت سفارش و در صورتی که در قسمت سفارشات فعال ثبت شده باشد، سفارش با موفقیت ثبت شده است. بر این اساس پول در حساب شخص بلوکه می گردد تا زمان امکان معامله این صندوق فرا برسد.

بر اساس این گزارش، پالایشی یکم باقی مانده سهام دولت در چهار پالایشگاه تهران، تبریز، اصفهان و بندرعباس است که در قالب ETF عرضه شده است.

همه افراد با کد ملی می توانند نسبت به خرید این صندوق تا سقف پنج میلیون تومان اقدام نمایند. البته افرادی که پیش از این دو میلیون تومان دارایکم خریداری نموده اند، اکنون تا سقف سه میلیون تومان می توانند پالایشی یکم خریداری نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "چگونه پالایشی یکم بخریم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه پالایشی یکم بخریم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید