سرانجام همکاری باشگاه بارسلونا با عکاس عکس تاریخی مسی

به گزارش وبلاگ عسلی ها، عکاسی که عکسش از شادی لیونل مسی در شب بازگشت تاریخی بارسلونا مقابل پاری سن ژرمن بسیار معروف شد، به همکاری اش با این باشگاه سرانجام داد.

سرانجام همکاری باشگاه بارسلونا با عکاس عکس تاریخی مسی

به گزارش وبلاگ عسلی ها و به نقل از نشریه مارکا، سانتیاگو گارسس، عکاس معروف باشگاه بارسلونا و گیرنده عکس به یاد ماندنی لیونل مسی در آغوش طرفداران بارسلونا در شب پیروزی 6 بر یک تیم مقابل پاری سن ژرمن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان سال 2017، به دلیل تمدید نشدن قراردادش دیگر در بازی های آبی و اناری ها برای شکار لحظات زیبای خلق شده توسط ستاره های این تیم حضور نخواهد داشت.

که او چندین سال با باشگاه بارسلونا همکاری داشت، بیشتر از همه به خاطر هنر عکاسی اش در حوزه ورزشی به خصوص عکس هایش پس از بازگشت تاریخی بارسلونا مقابل پاری سن ژرمن در نوکمپ معروف است.

در آن بازی بارسلونا با گلزنی سرخی روبرتو در وقت های تلف شده نیمه دوم بازی بازگشت رؤیایی اش برای جبران باخت 4 بر صفر بازی رفت را کامل کرد و در جریان جشن سرانجام بازی آنها بود که لیونل مسی روی تابلو های تبلیغاتی پشت دروازه بارسلونا رفت و گارسس هم در لابلای جمعیت عکس به یادماندنی اش از اعجوبه آرژانتینی را گرفت و بعدها آن را قاب شده به لیونل مسی تحویل داد.

طبق اعلام نشریه پریودیکوی اسپانیا؛ با وجود عکس های زیبایی گارسس به خصوص عکس اش از لیونل مسی، قرارداد او تمدید نشده است.

گارسس درباره عکس معروف خود گفت: همه می گویند آن عکس بهترین عکسی است که تا به حال از لئو گرفته شده است و آن را با عکس پله در سال 1958 و مارادونا در ورزشگاه آزتکای مکزیک مقایسه می نمایند. واقعاً عکس حیرت انگیزی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سرانجام همکاری باشگاه بارسلونا با عکاس عکس تاریخی مسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانجام همکاری باشگاه بارسلونا با عکاس عکس تاریخی مسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید