ویدئو ، دورکاری کارمندان تهرانی تا چهارشنبه تمدید شد

به گزارش وبلاگ عسلی ها، استاندار تهران با اشاره به استمرار دورکاری کارمندان تا چهارشنبه هفته آینده از تمدید محدودیت های کرونایی تا یک هفته دیگر در استان تهران اطلاع داد.

ویدئو ، دورکاری کارمندان تهرانی تا چهارشنبه تمدید شد

به گزارش وبلاگ عسلی ها آنلاین، انوشیروان محسنی بندپی در خصوص شرایط محدودیت های کرونایی در استان تهران گفت: با توجه به فرایند مراجعه به درمانگاه های تابعه بیمارستان ها و مراکز 16 و 24 ساعته ارائه خدمات در استان تهران و میزان بستری روزانه، محدودیت های کرونایی از شنبه به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.

وی ادامه داد: محدودیت ها شامل محدودیت های هفته گذشته از جمله ممنوعیت فعالیت استخرهای سرپوشیده، تالارهای پذیرایی برای مراسم عروسی، برگزاری مراسم عزا، همایش ها و ورزش های پرخطر و عدم برگزاری نماز آدینه در تهران از 4 مرداد تا یک هفته است.

استاندار تهران تاکید نمود: نظارت ها نیز به صورت جدی توسط ناظرین سه دانشگاه علوم پزشکی تهران، ایران و شهید بهشتی در دستور کار قرار گرفته است.

بر اساس گزارش روابط عمومی استانداری تهران، محسنی بندپی در خصوص دورکاری کارمندان گفت: ابلاغیه مربوط به دورکاری کارمندان از 29 تیرماه به مدت 10 روز بوده بدین معنا که تا چهارشنبه ادامه دارد و قبل از اتمام این موعد در خصوص ادامه شرایط اتخاذ تصمیم می گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "ویدئو ، دورکاری کارمندان تهرانی تا چهارشنبه تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویدئو ، دورکاری کارمندان تهرانی تا چهارشنبه تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید