موسوی خطاب به مقامات آمریکایی: به مزخرف گفتن پایان دهید و هموطنان ما را آزاد کنید

به گزارش وبلاگ عسلی ها، سخنگوی وزارت خارجه ایران در واکنش به اظهارات بی اساس معاون وزارت امنیت داخلی آمریکا درباره تبادل زندانیان، خطاب به مقامات این کشور گفت: به مزخرف گفتن سرانجام دهید و هموطنان ایرانی به گروگان گرفته شده را آزاد کنید.

موسوی خطاب به مقامات آمریکایی: به مزخرف گفتن پایان دهید و هموطنان ما را آزاد کنید

به گزارش گروه سیاست خارجی وبلاگ عسلی ها، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امشب (دوشنبه) 22 اردیبهشت ماه در پاسخ به اظهارات بی اساس معاون وزارت امنیت داخلی آمریکا که به سخنان ظریف درباره تبادل زندانیان بین ایران و آمریکا واکنش نشان داده بود، در توئیترش نوشت: به مزخرف گفتن سرانجام دهید! از سپتامبر 2018 محمدجواد ظریف بحث تبادل سراسری زندانیان را روی میز گذاشت و از آمریکا خواست که در قبال ایرانیان به گروگان گرفته شده در آمریکا و جاهای دیگر مسئولانه عمل کند.

سخنگوی وزارت خارجه اضافه نمود: رژیم شما تا به امروز با بی توجهی به این موضوع واکنش نشان داده و جان آنها را به خطر انداخته است.

وی خطاب به معاون وزارت امنیت داخلی آمریکا بیان کرد: جهان نظاره گر عملکرد شماست، نه حرفتان. هموطنان ما را آزاد کنید.

به گزارش فارس، کن کوچینلی معاون وزارت امنیت داخلی آمریکا در توئیتر و در واکنش به اظهارات محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران درباره تبادل زندانیان بین ایران و آمریکا نوشته است: واقعا می خواهید شهروندانتان بازگردند، طفره نروید، یک هواپیما بفرستید، جهان دارد نگاه می نماید و منتظر همان نتایج همیشگی هستند، که شما جز حرف زدن کاری نمی کنید.

گفتنی است، محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران امروز (دوشنبه) پس از نشست کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره بحث تبادل زندانیان بین ایران و آمریکا گفت: بنده در مهرماه سال 1397 بر اساس تصمیمی که گرفته شد، در نیویورک اعلام کردم که جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد کلیه زندانیان ایرانی که در آمریکا و یا در سایر کشور ها با فشار آمریکا زندانی هستند با کلیه زندانیان آمریکایی مبادله شوند، این صحبتی بوده که ما بیان نموده ایم.

وی اضافه نمود: از آن موقع آمریکایی ها تا به امروز به آن پاسخ نداده اند.(اینجا بخوانید)

منبع: خبرگزاری فارس

به "موسوی خطاب به مقامات آمریکایی: به مزخرف گفتن پایان دهید و هموطنان ما را آزاد کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسوی خطاب به مقامات آمریکایی: به مزخرف گفتن پایان دهید و هموطنان ما را آزاد کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید