لوشامپیونه، پاری سن ژرمن در پارک دو پرنس از پس بوردو برنیامد

به گزارش وبلاگ عسلی ها، مدافع عنوان قهرمانی لوشامپیونه در دیداری خانگی از هفته دوازدهم این رقابت ها، به نتیجه تساوی بسنده کرد.

لوشامپیونه، پاری سن ژرمن در پارک دو پرنس از پس بوردو برنیامد

به گزارش وبلاگ عسلی ها، در چارچوب دیدارهای هفته دوازدهم لوشامپیونه فرانسه، شب گذشته (شنبه) تیم فوتبال پاری سن ژرمن مدافع عنوان قهرمانی رقابت ها در استادیوم پارک دو پرنس میزبان تیم بوردو بود و مسابقه ای را که تا دقیقه 60 آن از میهمانش پیش بود، با تساوی 2-2 به سرانجام رساند.

در این بازی نخست تیموتی پمبله مدافع پاری سن ژرمن در دقیقه 10 به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا بوردو را پیش بیندازد. نیمار ستاره برزیلی PSG با گلزنی از روی نقطه پنالتی در دقیقه 27 کار را برای این تیم به تساوی کشاند و تنها یک دقیقه پس از او مویسه کین دومین گل میزبان را هم به ثمر رساند.

شاگردان توماس توخل تا دقیقه 60 بازی از بوردو پیش بودند، اما گلزنی یاسین عادل برای بوردو دوباره همه چیز را به تساوی کشاند تا امتیازات بازی میان دو تیم تقسیم گردد.

پاری سن ژرمن که برای اولین بار در این فصل مساوی کرد و مجموعاً برای چهارمین بار در این فصل لوشامپیونه امتیاز از دست داد، با این تساوی 25 امتیازی شد و فاصله خود را با لیل رده دومی که یک بازی کمتر انجام داده به سه امتیاز افزایش داد.

بوردو هم اکنون 16 امتیازی و در رده یازدهم جدول لوشامپیونه ایستاده است.

دیدارهای هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتبال فرانسه امروز با هفت بازی دیگر به سرانجام می رسد که در مهمترین آنها از ساعت 15:30 لیون میزبان رمس خواهد بود. در دیگر بازی مهم موناکو از ساعت 17:30 از تیم نیم پذیرایی می نماید و در آخرین بازی هم از ساعت 23:30 لیل در خانه سن اتین به میدان می رود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لوشامپیونه، پاری سن ژرمن در پارک دو پرنس از پس بوردو برنیامد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لوشامپیونه، پاری سن ژرمن در پارک دو پرنس از پس بوردو برنیامد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید