فارس من، مردم گرانی بسته های اینترنتی را گزارش دهند

به گزارش وبلاگ عسلی ها، مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف کنندگان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی گفت: اپراتورها در چهارچوب مصوبه کمیسیون تعرفه های بسته های اینترنتی خود را اعلام می کنند اگر مصادیقی مبنی بر افزایش خارج از تعرفه وجود دارد مردم اعلام کنند تا بررسی شود.

فارس من، مردم گرانی بسته های اینترنتی را گزارش دهند

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ عسلی ها، سامانه فارس من سامانه ای است که مخاطبان وبلاگ عسلی ها می توانند از طریق آن مسائل خود در تمام حوزه ها را مطرح کنند تا وبلاگ عسلی ها خبرگزاری این مسائل را پیگیری کرده و پاسخ آن را از مسؤولان دریافت کنند.

مخاطبان وبلاگ عسلی ها موضوع چرا قیمت بسته های اینترنتی با آموزش مجازی افزایش یافت؟ را مطرح کرده و از وبلاگ عسلی ها خواستارگفت وگو با مسئولان شدند که وبلاگ عسلی ها وبلاگ عسلی ها برحسب وفای به عهد این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

پیمان قره داغی ، مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف کنندگان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در باره موضوع چرا قیمت بسته های اینترنتی با آموزش مجازی افزایش یافت؟ گفت: افزایش قیمت برای بسته های اینترنتی قابل قبول نیست چراکه برای بسته های اینترنتی همه اپراتورها تعرفه وجود دارد به طوری که سقف تعرفه برای سیم کارت دائمی در هر گیگ 42 هزار تومان است اما اپراتورها بین 3 تا4 هزار تومان به فروش می رسانند.

وی اضافه نمود: سقف تعرفه برای سیم کارت های اعتباری یک و نیم برابر بیشتر از تعرفه سیم کارت دائمی است به طوری که هر گیگ آن 62 هزار تومان است و می تواند به فروش برساند اما قیمت کنونی آن 4 هزار تومان است.

قره داغی ادامه داد: در یک صورت افراد با مبالغ زیادی در خرید بسته های اینترنتی برای سیم کارت های دائمی و اعتباری ممکن است روبرو شوند که آن هم خرید بسته های اینترنتی آزاد است از طرفی باید به این نکته اشاره کنم که هر کیلو بایت برای سیم کارت های دائمی 4 دهم محاسبه شده است و برای سیم کارت های دائمی هر کیلو بایت 6 دهم است که این تعرفه ها حداقل مربوط به 6 سال قبل است و همچنان براساس آن اپراتورها فعالیت می کنند.

مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف کنندگان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی اضافه نمود: اپراتورها در چهارچوب مصوبه کمیسیون تعرفه های بسته های اینترنتی خود را اعلام می کنند اگر مصادیقی مبنی بر افزایش خارج از تعرفه وجود دارد مردم اعلام کنند تا بررسی شود از طرفی باید بگویم قیمت ها را دریک میانگین در پایین ترین و بالاترین درصد برایشان معین کرده ایم.

منبع: خبرگزاری فارس

به "فارس من، مردم گرانی بسته های اینترنتی را گزارش دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فارس من، مردم گرانی بسته های اینترنتی را گزارش دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید