خبرنگاران قدردانی مسوولان و کارکنان پایگاه چهارم شکاری دزفول از تلاشگران عرصه سلامت

به گزارش وبلاگ عسلی ها، دزفول- خبرنگاران- فرمانده و کارکنان پایگاه چهارم شکاری همراه با امام جمعه و جمعی از مسوولان شهرستان دزفول عصر پنجشنبه از بیمارستان بزرگ دزفول بازدید و از تلاشگران عرصه سلامت تقدیر کردند.

خبرنگاران قدردانی مسوولان و کارکنان پایگاه چهارم شکاری دزفول از تلاشگران عرصه سلامت

فرماندهان، خلبانان، کارکنان پایگاه شکاری وحدتی و امام جمعه دزفول عصر پنجشنبه با پزشکان، پرستاران و تلاشگران عرصه سلامت بیمارستان بزرگ دزفول دیدار کردند.

امیر سرتیپ دوم خلبان بهمن بهمرد فرمانده پایگاه شکاری وحدتی دزفول در این آیین گفت: اکنون که این بیماری منحوس جان مردم را تهدید می کند تلاشگران عرصه سلامت جان خود را کف دست گرفته و در راستای بهبود حال هموطنان به صورت شبانه روزی مشغول تلاش هستند.

وی خدمت صادقانه کادر پزشکی را نشانه تعهد، ایمان به خدا و اخلاص دانست و گفت: ما سربازان مدافع آسمان ایران اسلامی به نمایندگی از ارتش جمهوری اسلامی ایران دست تلاشگران عرصه سلامت را به یاری می فشاریم و اطمینان می دهیم همانند گذشته از جانمان در راه دفاع از مملکت خود دریغ نکنیم.

فرمانده پایگاه چهارم شکاری دزفول اضافه نمود: همیاری و همکاری همه جانبه ملت ایران یادآور دوران دفاع مقدس است که امیدواریم به یاری خدا بر این مشکل نیز فائق آییم.

در این آیین ضمن ادای احترام فرماندهان پایگاه چهارم شکاری، از پرستاران و کادر پزشکی بیمارستان با دادن شاخه های گل و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

همچنین گروه مارش پایگاه چهارم شکاری دزفول به اجرای سرود ملی پرداخت.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران قدردانی مسوولان و کارکنان پایگاه چهارم شکاری دزفول از تلاشگران عرصه سلامت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران قدردانی مسوولان و کارکنان پایگاه چهارم شکاری دزفول از تلاشگران عرصه سلامت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید