حضور مشخص های مالی فرصتی برای توسعه صنعت گردشگری کرمان است

به گزارش وبلاگ عسلی ها، مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی کرمان گفت: حضور تعیین های مالی فرصت مناسبی برای توسعه صنعت گردشگری این استان است.

حضور مشخص های مالی فرصتی برای توسعه صنعت گردشگری کرمان است

بهگزارش میراثآریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی استان کرمان، فریدون فعالی سه شنبه 7 مردادماه 1399 در جلسه گروه کاری میراثفرهنگی، صنایعدستی و گردشگری استان به راهکارهای رونق صنعت گردشگری در مناطق مختلف اشاره نمود و اضافه کرد: توسعه صنعت گردشگری منوط به توانمندسازی محیط است که این توانمندسازی در سایه همکاری و حمایت دستگاه ها مرتبط با گردشگری اتفاق خواهد افتاد.

او با اشاره به اهمیت صنعت گردشگری و رونق مالی که این صنعت می تواند ایجاد کند، اضافه کرد: مشخص های مالی می توانند در توانمندسازی صنعت گردشگری این استان نقش مهمی را ایفا نمایند، زیرا منابع دولتی جوابگوی نیازهای این صنعت برای رشد و پیشرفت نیست.

مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی کرمان با بیان اینکه شناسایی ظرفیت های مناطق زیر پوشش و ایجاد بسترهای لازم برای سرمایه گذاری از اولویت های مشخص های مالی محسوب می شوند، اظهار کرد: مشخص های مالی با توجه به ابعاد مختلف صنعت گردشگری می توانند بر ایجاد اشتغال پایدار و توانمند کردن هر منطقه نقش مهمی را ایفا نمایند و باعث مهاجرت معکوس مردم از شهر به روستا شوند.

او با بیان اینکه طی چند سال اخیر شرکت های صنعتی و معدنی در احیای بناهای تاریخی و کاربری بخشیدن به آن ها نقش مؤثری ایفا نموده اند، گفت: بدون شک حضور مشخص های مالی در کنار مسئولان شهرستان ها می تواند به توسعه صنعت گردشگری استان یاری کند.

فریدون فعالی اظهار داشت: باززنده سازی رشته مسگری، طرح معرفی ظرفیت های تاریخی و فرهنگی بافت تاریخی کرمان، طرح بازسازی و احیای خانه تاریخی لطفی، لغو موافقت نامه تأسیس منطقه نمونه گردشگری زیباتپه از جمله دستورکارهای این جلسه بود.

منبع: میراث آریا

به "حضور مشخص های مالی فرصتی برای توسعه صنعت گردشگری کرمان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور مشخص های مالی فرصتی برای توسعه صنعت گردشگری کرمان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید