ترامپ: فرمان اجرایی تعلیق موقت مهاجرت به آمریکا را امضا می کنم

به گزارش وبلاگ عسلی ها، رئیس جمهور آمریکا با انتشار یک پیغام توییتری گفت که در صدد است به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، فرمان اجرایی تعلیق موقت مهاجرت به ایالات متحده آمریکا را به امضا درآورد.

ترامپ: فرمان اجرایی تعلیق موقت مهاجرت به آمریکا را امضا می کنم

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ عسلی ها، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با انتشار یک پیغام توییتری از تصمیم خود برای امضای یک فرمان اجرایی به منظور تعلیق موقت مهاجرت به آمریکا با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اطلاع داد.

وی در این پیغام توییتری خود شرح داد: با توجه به حمله دشمن نامرئی (کروناویروس) و همچنین لزوم حفاظت از مشاغل شهروندان مهم آمریکایی، من فرمان اجرایی تعلیق موقت مهاجرت به ایالات متحده آمریکا را به امضا درمی آورم.

بنا به گزارش شبکه بی بی سی، طی روز های اخیر با توجه به تداوم تظاهرات ها در چندین ایالت آمریکا در اعتراض به ادامه قرنطینه در این کشور، فرماندار ایالت میشیگان که شاهد بزرگترین تجمعات اعتراضی به قوانین قرنطینه بوده، از ترامپ درخواست کرد تا معترضان را به آرامش دعوت کند و از آن ها بخواهد که به خانه های خود بازگردند.

طرفداران ترامپ به تشویق او در روز های اخیر برای اعتراض به مقررات مربوط به خانه ماندن، در چندین ایالت آمریکا دست به اعتراض زدند. همچنین بعد از آن که فرماندار ایالت ویسکانسین مدت محدودیت ها را تمدید کرد، فراخوان راهپیمایی آزاد در این ایالت در روز 24 آوریل (پنجم اردیبهشت ماه) اعلام شده است.

روز آدینه دونالد ترامپ در رشته توییت هایی مردم را به آزادسازی ایالت هایی که به دست دموکرات ها اداره می شوند، فراخواند. پس از آن در ایالت های مینه سوتا، میشیگان و ویرجینیا که ترامپ نام برد، تظاهرات علیه مقررات خانه نشینی انجام شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ترامپ: فرمان اجرایی تعلیق موقت مهاجرت به آمریکا را امضا می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: فرمان اجرایی تعلیق موقت مهاجرت به آمریکا را امضا می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید