تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران کرونایی به همت دانشگاه سمنان خریداری شد

به گزارش وبلاگ عسلی ها، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه سمنان از خرید 27 دستگاه تجهیزات پزشکی در راستای کمک به درمان بیماران کرونایی خبر داد.

تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران کرونایی به همت دانشگاه سمنان خریداری شد

فرزین یغمایی، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه سمنان از خرید 27 دستگاه تجهیزات پزشکی در راستای کمک به درمان بیماران کرونایی با کمک های اعضای هیأت علمی و کارکنان این دانشگاه خبر داد و گفت: با توجه به شرایط این روز های کشور و نیاز بخش درمانی به تجهیزات پزشکی مورد نیاز تنفسی، کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه سمنان در اقدامی خود جوش نسبت به اهدای کمک های نقدی خود برای خرید این تجهیزات اقدام کردند.

یغمایی با بیان اینکه اعضای هیأت علمی دانشگاه سمنان پاداش روز معلم خود را نیز برای این کار خیر اختصاص دادند اضافه نمود: در مجموع با کمک چهار میلیارد و 100 میلیون ریالی کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه سمنان و با پیشنهاد و مشورت مسئولان دانشگاه علوم پزشکی سمنان، نهایتا 27 دستگاه از تجهیزات پزشکی مورد نیاز خریداری و در اختیار این دانشگاه قرار گرفت.

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه سمنان به تجهیزات خریداری شده اشاره کرد و گفت: این دستگاه ها شامل چهار دستگاه الکتروکاردیوگراف، 12 دستگاه پالس اکسیمتر و 11 دستگاه ساکشن پرتابل است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران کرونایی به همت دانشگاه سمنان خریداری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران کرونایی به همت دانشگاه سمنان خریداری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید