تام کروز با ماموریت غیرممکن 7 ادامه می دهد

به گزارش وبلاگ عسلی ها، ماموریت غیرممکن 7 کار فیلمبرداری اش را که برای شیوع ویروس کرونا متوقف شده بود، از سپتامبر (شهریور) دوباره از سر می گیرد و ابتدا هم به سراغ صحنه های بیرونی می رود.

تام کروز با ماموریت غیرممکن 7 ادامه می دهد

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ عسلی ها به نقل از ورایتی، سیمون پگ بازیگر که در فیلم ماموریت غیرممکن در نقش بنجی دان بازی نموده گفته است برنامه ریزی این است که از سپتامبر کار فیلمبرداری آغاز گردد و اول هم صحنه های بیرونی گرفته گردد. وی اضافه کرد بدیهی است اقدامات احتیاطی هم رعایت می گردد.

این بازیگر بریتانیایی که در فیلم در دست اکران وراثت بازی نموده و اخیراً با فیلم پسرها در آمازون دیده شده به شوخی گفت: احتمالاً صحنه های بزن و بکش هم باید بافاصله یک متر و نیم از همدیگر گرفته گردد.

با این حال وی درباره تدارکاتی که برای از سر دریافت این فیلم اکشن وجود دارد، گفت: نمی دانم شرایط انجام تست چطوری است یا برایش چطور برنامه ریزی شده و آیا می توانند به طور مرتب از همه تست بگیرند، اما وی تاکید نمود که حتماً سلامت افراد درگیر در پروژه کنترل می گردد.

از سر گرفته شدن فیلمبرداری فیلم عظیمی مانند ماموریت غیرممکن 7 با گروه عظیم خدمه ساخت فیلم، بازیگران و در لوکیشن های مختلف، یک پیشرفت عظیم برای صنعت جهانی فیلم است که با شیوع کرونا، کاملاً متوقف شده بود.

تامی گورملی دستیار اول کارگردان این فیلم نیز در گفت وگویی رادیویی با بی بی سی تایید نموده که کار فیلمبرداری از سپتامبر آغاز می گردد. وی ابراز امیدواری کرد که طبق برنامه بتوانند در کشور هایی که قصد داشتند، فیلمبرداری کند؛ البته بخش عظیمی از فیلم در بریتانیا و در استودیو انجام می گردد.

وی گفت اطمینان دارد این فیلم که محصولی از پارامونت است بتواند به هدف هایی که برای فیلمبرداری معین نموده و از سپتامبر تا آوریل / می (فروردین / اردیبهشت) آینده ادامه می یابد، دست یابد.

کار فراوری این فیلم با بازی تام کروز در اواخر ماه فوریه و اندکی پیش از آنکه فیلمبرداری در ایتالیا آغاز گردد، به دلیل شیوع کرونا متوقف شد.

گورملی شرح داد که اگر طبق پروتکل ها پیش بروند و موارد را با دقت تجزیه و تحلیل نمایند، می توان دوباره به کار ادامه داد. وی تاکید نمود: طبیعی است برخی وقت ها با چالش های عظیمی روبه رو شویم، زیرا صحنه های بدل کاری یا صحنه های با جمعیت زیاد نمی تواند در ماموریت غیرممکن وجود نداشته باشد.

وی با اشاره به صحنه ای از فیلم سفر ستاره ای که چند سال پیش در یک کارخانه عظیم مواد غذایی گرفته شد و مجبور بودند همه نکات ایمنی را رعایت نمایند، گفت ما عادت نموده ایم در شرایط ویژه و لوکیشن های خاص کار کنیم و اگر از اساس همه چیز با دقت رعایت گردد، می گردد با هر چیزی مقابله کرد.

وی یک روز پس از آن در این مصاحبه حاضر شد که کمیسیون فیلم بریتانیا پروتکل فراوری با امنیت در برابر ویروس کرونا را منتشر کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تام کروز با ماموریت غیرممکن 7 ادامه می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تام کروز با ماموریت غیرممکن 7 ادامه می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید