تاج و دوستان در نوبت بازداشت؟

به گزارش وبلاگ عسلی ها، بدون شک مهم ترین بحث این روز های فوتبال به محکومیت فدراسیون فوتبال در پرونده شکایت مارک ویلموتس بلژیکی اختصاص دارد، پرونده ای که سنگین ترین شکست تاریخ فوتبال را رقم زد و فدراسیون ایران مجبور شود مبلغی در حدود 200 میلیارد تومان بابت 6 بازی و ناکامی محض در مرحله اول مقدماتی جام جهانی به ویلموتس و دستیارانش پرداخت کند آن هم درحالی که مدیران قبلی و فعلی فدراسیون بار ها تاکید کردند خطری ایران را با شکایت ویلموتس تهدید نمی کند و نه تن ها قرار نیست غرامتی به مربی بلژیکی برسد بلکه او باید مبلغی نیز پرداخت کند!

تاج و دوستان در نوبت بازداشت؟

بدون شک اصلی ترین مقصر این ماجرا مهدی تاج، رئیس سابق فدراسیون فوتبال است که اخیرا نیز اعلام کرده فدراسیون در عقد قرارداد با ویلموتس اشتباه کرده، ولی خود را بی کفایت ندانسته و سعی کرده توپ را به زمین دیگران بیندازد و خود را پشت برخی افراد پنهان کند، با این حال برخی معتقدند قضیه تنها به یک اشتباه یا بی کفایتی تاج و دیگر مسئولان فدراسیون مربوط نیست و ممکن است کار به بازداشت کشیده شود. دیروز نیز در همین خصوص روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور به طور رسمی گفت با اتمام بررسی ها در پرونده اقدامات دخیل در موضوع قرارداد فدراسیون فوتبال با سرمربی سابق تیم ملی، این گزارش نهایی و برای دادستان عمومی و انقلاب تهران ارسال شد. در این گزارش، پرونده 8 نفر به اتهام اهمال منجر به تضییع و ایجاد دین بر ذمه فدراسیون و ورود خسارت به اموال دولتی و حقوق عمومی و تضییع آن ها به دادستان عمومی و انقلاب تهران ارسال شد.

تا زمان انتشار این گزارش اسامی افراد مذکور منتشر نشده، اما حدس ها حاکی از آن است که احتمالا نام مهدی تاج و تمام اعضای هیات رئیسه فدراسیون غیر از علی کفاشیان در این فهرست قرار گرفته است.

منبع: فرهیختگان

منبع: فرارو

به "تاج و دوستان در نوبت بازداشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاج و دوستان در نوبت بازداشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید