شروع کوشش ها برای انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه سپاهان، نقش پررنگ یکی از نزدیکان مقام عالی رتبه فوتبالی

به گزارش وبلاگ عسلی ها، مسئولان باشگاه سپاهان اصفهان قصد دارند به زودی مدیرعامل جدید را تعیین نمایند تا این باشگاه با شناختن مدیر جدید جهت خود را ادامه دهد.

شروع کوشش ها برای انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه سپاهان، نقش پررنگ یکی از نزدیکان مقام عالی رتبه فوتبالی

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ عسلی ها، بعد از استعفای مسعود تابش از مدیریت باشگاه سپاهان اصفهان، منوچهر نیکفر رئیس هیئت مدیره با حفظ سمت، سرپرستی باشگاه را بر عهده گرفت. ابتدا اعلام شد قرار است نیکفر تا انتها فصل مدیریت باشگاه را برعهده داشته اما با توجه به تعطیلی لیگ و طی شدن بازه زمانی مدنظر، انتخاب مدیرعامل در دستور کار باشگاه و شرکت فولاد مبارکه قرار گرفته است. در صورتی که لیگ ادامه پیدا می کرد اکنون دوران مدیریت نیکفر هم به انتها می رسید و از این رو مدیران سپاهان، زمان فعلی که از قبل در نظر گرفته بودند را به عنوان زمان انتخاب مدیرعامل جدید در نظر گرفته اند.

در جلسه اخیر هیئت مدیره باشگاه، درباره روشن شدن شرایط مدیریتی سپاهان صحبت شده و قرار شده به زودی مدیرعامل این باشگاه معرفی گردد.

محمدرضا ساکت مدیرعامل پیشین سپاهان و دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال، علیرضا رحیمی مدیرعامل سابق سپاهان و پرسپولیس و رئیس پیشین فدراسیون هندبال، سعید آذری مدیرعامل پیشین ذوب آهن و مدیرعامل کنونی فولاد خوزستان و امیررضا واعظ آشتیانی مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال و رئیس اسبق فدراسیون دوچرخه سواری از جمله گزینه های مدیرعاملی سپاهان بوده و هستند اما با توجه به نامه وزارت صنعت، معدن و تجارت به باشگاه های صنعتی پیرامون عدم به کارگیری افراد بازنشسته، عملاً باید روی نام دو گزینه اول یعنی ساکت و رحیمی برای مدیرعاملی خط کشید.

در کنار افرادی که از آنها نام برده شد باید نام منوچهر نیکفر را هم اضافه نمود که در صورت انتخاب نشدن گزینه های بالا از شانس زیادی برای مدیرعاملی برخوردار خواهد شد.

احتمال بازگشت سعید آذری به اصفهان با توجه به حضورش در فولاد، بسیار کم است، نکته ای که خود آذری نیز به آن اشاره و اعلام نموده که میخواهد در فولاد به کارش ادامه دهد. علاوه بر این در شرکت فولاد مبارکه و باشگاه سپاهان نیز یکی دو فرد تأثیرگذار مخالف سرسخت مدیرعاملی آذری در سپاهان هستند که همین موضوع باعث شده حضور او در سپاهان غیرممکن به نظر برسد.

واعظ آشتیانی نیز پیش تر کاندیدای حضور در این پست بود اما باید دید آیا تمایلی به حضور در این مسئولیت دارد یا خیر.

برای انتخاب مدیرعامل یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه که خویشاوندی نزدیکی با یک مقام عالی رتبه فوتبال دارد، مامور شده و در این فرایند بسیار تاثیرگذار است. شرایط موجود در باشگاه سپاهان برای انتخاب مدیرعامل شبیه به یک معادله پیچیده است، معادله ای که توسط فردی جلو می رود که تاثیر زیادی در ماجرا دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شروع کوشش ها برای انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه سپاهان، نقش پررنگ یکی از نزدیکان مقام عالی رتبه فوتبالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع کوشش ها برای انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه سپاهان، نقش پررنگ یکی از نزدیکان مقام عالی رتبه فوتبالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید